wypożyczenie samochodu na islandii

Wypożyczenie samochodu na Islandii

Wypożyczenie samochodu na Islandii może być drogie i stresujące. Zwłaszcza w wysokim sezonie ceny samochodów szybują w górę, a flota aut jest ograniczona więc może być problem z wypożyczeniem wybranego modelu. Islandia to jeden z najdroższych krajów świata – wszystko, także wypożyczenie samochodu na Islandii jest mniej więcej 2 razy droższe niż w USA i ponad 3 razy droższe niż w Polsce. W ostatnich latach Islandia gwałtownie zyskała na popularności i zainteresowanie wynajmem samochodów potężnie wzrosło, a wraz z nim znacząco poszły w górę ceny.

Wynajem samochodu na Islandii

Wynajem samochodu na Islandii to jedna z najbardziej stresujących czynności, jakie ma do zorganizowania każdy podróżnik. Brak podstawowej wiedzy na temat stosowanych przez wypożyczalnie samochodów praktyk i nieczytanie tego, co w umowach zapisano drobnym drukiem, zwykle skutkuje tym, że auto ostatecznie kosztuje zdecydowanie więcej niż było w początkowej ofercie. Dla klientów, którzy decydują się na wypożyczenie samochodu na Islandii, niekorzystny jest fakt, że o dodatkowych kosztach czy koniecznych extra ubezpieczeniach, dowiadują się zwykle tuż przed wyjazdem lub nawet po przylocie na miejsce, w nowym, nieznanym kraju, podczas odbierania samochodu. W tej sytuacji dylemat: dopłacić czy zostać z problemem i bagażami na lotnisku, szukając gorączkowo innej oferty nie ma korzystnego rozwiązania.

Wypożyczenie samochodu na Islandii z Lundi Travel

Specjalizujemy się w organizowaniu wypraw na Islandię od ponad 20 lat. Mamy na wyspie flotę samochodów przystosowanych zarówno do jeżdżenia po turystycznych drogach, jak i aut z napędem 4×4 przystosowanych do jazdy po interiorze. Znając Twój plan podróży i pomysł na zwiedzanie Islandii jesteśmy w stanie doradzić, jakiego auta potrzebujesz. Na wyspie nie zawsze niezbędne są samochody 4×4 więc nie ma potrzeby, by za nie przepłacać, jeśli nie będziemy wykorzystywać ich możliwości.

Kluczowe są także informacje na temat przejezdności islandzkich dróg. Jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu na Islandii z Lundi Travel, damy Ci bazę informacji i narzędzi, które pozwolą w czasie rzeczywistym sprawdzać bezpieczeństwo i przejezdność dróg na Islandii. Dzięki temu unikniesz niemiłych niespodzianek na trasie.

Nasze samochody

Wypożyczenie samochodu na Islandii
Wypożyczenie samochodu na Islandii

Oferujemy pojazdy kategorii: A (małe), B (SUV) oraz C (9-osobowy bus). Aby dokonać rezerwacji, skorzystaj z systemu na stronie.

Rezerwacja krok po kroku:

1. Wybierz interesujące Cię daty odbioru i zwrotu auta, a także dogodną godzinę i lokalizację.
2. Wybierz rodzaj pojazdu, z uwzględnieniem ilości pasażerów oraz bagażu.
3. Wybierz opcje ubezpieczenia, tuneli, paliwa.
4. Zatwierdź warunki transakcji, a następnie przejdź do płatności. Po zapłaceniu, potwierdzenie rezerwacji otrzymasz na email.

Wszystkie nasze samochody przechodzą regularne przeglądy techniczne oraz posiadają opony zgodne z porą roku. Przed wynajmem auta są również myte oraz sprzątane wewnątrz. Żaden z pojazdów nie ma limitu kilometrów. Każda rezerwacja wiąże się z opłaceniem kaucji w wysokości 60 000 ISK.

Przewiń na górę