liverpool z przewodnikiem zwiedzanie liverpoolu po polsku

Liverpool to piękne, fascynujące, wielokulturowe miasto znane z muzycznych dokonań Beatlesów i najsłynniejszych klubów sportowych jak obsypany pucharami Liverpool FC. Liverpool możesz poznawać podczas wycieczki z polskim przewodnikiem.

Prowadzimy dwa podstawowe programy zwiedzania Liverpool z przewodnikiem oraz wycieczki tematyczne:

LIVERPOOL COMFORT – krótki, lekki spacer z przewodnikiem trwający ok. 3 godzin, podczas którego odwiedzamy serce Liverpoolu: Albert’s Dock, Waterfront, Liverpool ONE, Music District, Bombed Out Church, Chinatown. Dla chętnych dodatkowo możliwość wejścia do legendarnego klubu, w którym zaczynali karierę the Beatles – The Cavern Club.
Koszt zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem: £250, grupa max 25 osób (większe grupy można podzielić na kilku przewodników).

LIVERPOOL COMFORT PLUS – intensywny, pełen wrażeń spacer z przewodnikiem trwający ok. 5 godzin, podczas którego odwiedzamy Albert’s Dock, Waterfront, Liverpool ONE, Music District, Bombed Out Church, Chinatown, Baltic Triangle, Liverpool Cathedral, szkoły i miejsca młodości the Beatles. Zaglądamy także do najpiękniejszego wiktoriańskiego pubu w Anglii, gdzie można nabrać sił przed dalszym zwiedzaniem przy filiżance angielskiej herbaty lub pincie lokalnego piwa. Dla chętnych dodatkowo możliwość wejścia do legendarnego klubu, w którym zaczynali karierę the Beatles – The Cavern Club.
Koszt zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem: £400, grupa max 25 osób (większe grupy można podzielić na kilku przewodników).

liverpool z przewodnikiem po polsku

LIVERPOOL THE BEATLES – wycieczka śladami Beatlesów z polskojęzycznym przewodnikiem, przejazdy muzycznym Beatlebusem, czas: ok 4-5 godzin,
Poznaj historyczne zabytki Liverpoolu i odkryj legendę najsłynniejszego zespołu świata. Zobacz, gdzie John Lennon i Paul McCartney chodzili do szkoły i poznaj klub muzyczny, w którym rozpoczęła się legenda The Beatles. Odkryj miejsca ukryte przed turystami, takie jak ulubiony pub Lennona, który odwiedzał, zanim stał się sławny i w którym zawsze zamawiał Black Velvet. Co to takiego? Wybierz się na wycieczkę z nami i poznaj mnóstwo anegdot o najsłynniejszym zespole wszech czasów. Więcej o wycieczce TUTAJ.
Koszt zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem: £350, grupa max 8 osób

liverpool z przewodnikiem

LIVERPOOL PUB TOUR – czas ok. 3 godz, to wyjątkowe doświadczenie odwiedzenia legendarnych pubów Liverpoolu w towarzystwie lokalnego przewodnika, który zdradzi Ci ich niesamowite sekrety i przedstawi słynną brytyjską kulturę pubową. To nie tylko pub-crawl, ale także spacer po historycznych zakątkach miasta. Przewodnik opowie najważniejsze wydarzenia z historii Liverpoolu, ciekawostki o życiu w mieście i będzie lokalnym kompanem w pubie.
Więcej o wycieczce TUTAJ.
Koszt zwiedzania z polskojęzycznym przewodnikiem: £55/os., grupa min. 4 max 16 osób

Przewiń na górę