Zasady rezerwacji

1. Jeśli chcesz wziąć udział w wyprawie, skontaktuj się z nami, a my wpiszemy Cię na listę rezerwacyjną. W tym celu potrzebujemy Twoje imię i nazwisko (jak w paszporcie), kontaktowy adres e-mail oraz liczbę osób, którą chcesz zapisać.

2. Kiedy na wyjazd zadeklaruje się minimalna wymagana liczba uczestników (4 osoby) i potwierdzimy wyprawę, wysyłamy umowę. Po zapoznaniu się z treścią umowy i warunków uczestnictwa w wyprawie wypełniony i podpisany dokument umowy należy zeskanować lub sfotografować i przesłać na adres mailowy: info@lunditravel.com. Kiedy odeślemy podpisaną przez nas umowę, to moment na wpłacenie zaliczki rezerwacyjnej (1000 PLN), która gwarantuje udział w wyprawie. Na tym etapie jesteś już na liście uczestników.

3. Na 3 tygodnie przed wyprawą wysyłamy do Ciebie List Pilota z najważniejszymi informacjami (jak się spakować, jakie dokumenty zabrać, jakie przewidujemy warunki pogodowe w czasie wyprawy). W tym czasie widzimy się na wirtualnym spotkaniu uczestników, gdzie omawiamy program, wycieczki fakultatywne i gdzie możesz zadać wszystkie ważne pytania Twojemu pilotowi.

4. Wpłata druga i ostatnia, to II rata za uczestnictwo w wyprawie. Przelew powinien być przesłany najpóźniej na 3 tygodnie (21 dni) przed rozpoczęciem wyprawy na wyprawę na wskazany numer konta.

Ubezpieczenie

Ogólne Warunki Ubezpieczenia uczestników wypraw LUNDI TRAVEL (PDF) – kliknij, żeby pobrać plik

Płatność za wycieczkę z przewodnikiem/rezerwację hotelu/rezerwację atrakcji:

I ratę (zaliczkę w wysokości 1000 zł) należy wpłacić po otrzymaniu od LUNDI TRAVEL umowy potwierdzonej podpisem.

II ratę należy wpłacić nie później niż na 21 dni przed datą wyjazdu/atrakcji.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu:

→  pod adresem e-mail: info@lunditravel.com

→ pod telefonem lub WhatsUpp: +44 7 448 133 234, lub +44 7 448 999 884

→ przez naszą stronę na Facebooku

Przewiń na górę