Nasi przewodnicy

Nasi przewodnicy to ludzie z pasją. Są to nie tylko doświadczeni piloci wycieczek, ale także dziennikarze, pisarze, fotoreporterzy światowych agencji, filmowcy, archeolodzy i blogerzy. To podróżnicy, dla których poznawanie świata jest esencją życia. Wyjechali w świat, aby na Islandii, Wyspach Owczych czy w Wielkiej Brytanii odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Teraz dzielą się pięknem tego miejsca z Wami. Dla LUNDI TRAVEL projektują wyjątkowe plany wypraw, a potem prowadzą je, pomagając naszym Gościom dostrzec i zrozumieć, to, co najważniejsze, jednocześnie stając się świetnymi kompanami podróży, na których zawsze można polegać.

sergiusz pinkwart islandia

Sergiusz Pinkwart
Z wykształcenia muzyk klasyczny i archeolog śródziemnomorski. Z zawodu i pasji podróżnik, przewodnik, dziennikarz i pisarz, autor ponad 20 książek. Sergiusz pracował m.in. w Polskim Radiu, Teatrze Muzycznym Roma, Muzeum Narodowym w Warszawie. Publikuje w National Geographic Traveler. Na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii. Współautor nagrodzonego Magellanem przewodnika Wyspy Owcze z pierwszej ręki.
Kierunki: Islandia, Grenlandia, Szkocja 

sabina poulsen wyspy owcze

Sabina Poulsen
Jedyna polska licencjonowana przewodniczka po Wyspach Owczych. Sabina jest właścicielką pensjonatu Fjord Cottage. Prowadzi popularnego bloga Sabina na Wyspach Owczych. Pasjonatka wspinaczki, turystyki górskiej i gotowania farerskich dań, do czego trzeba – tak jak i do wspinaczki po nadmorskich klifach – żelaznych nerwów. Druga kobieta, która zdobyła iglicę Risin na Wyspach Owczych. Animatorka życia Polonii, pasjonatka piłki nożnej i morsowania. Współautorka przewodnika Wyspy Owcze z pierwszej ręki.
Kierunki: Wyspy Owcze 

aleksandra juczcic

Aleksandra Juczcic
Mgr inż. biotechnologii farmaceutycznej o uprawnieniach pedagogicznych, od 5 lat mieszka w Reykjavíku. Specjalistka od kuchni islandzkiej, autorka bloga Z Archiwum Podróżnika oraz florystka z bagażem pasji humanistycznych. Mistrzyni planowania i logistyki podróży, o Islandii potrafi opowiadać godzinami. Typowy włóczykij, miłośniczka atrakcji alternatywnych, morsowania i wspinaczki lodowcowej.
Kierunki: Islandia

piotr juczcic

Piotr Juczcic
Wiking, przewodnik po jaskiniach lodowcowych, pasjonat języka islandzkiego, specjalista od logistyki, wirtuoz muzyczny i mistrz kierownicy. Z nim żadna islandzka droga, bezdroża (czy nawet rzeka) nie będą przeszkodą. Z łatwością pokona nawet najtrudniejszy górski szlak, wejdzie do jaskini, zjedzie do wnętrza wulkanu i z uśmiechem na twarzy wyjdzie z każdej podbramkowej sytuacji.
Kierunki: Islandia

dominik skurzak afryka

Dominik Skurzak
Wychowany w Afryce fotoreporter, dziennikarz, publicysta i wydawca. Autor National Geographic. Zajmuje się fotografią podróżniczą poruszającą tematykę odmienności kulturowej pomiędzy mieszkańcami Europy, Azji i Afryki. W swoim biurze Africa Point prowadzi nietuzinkowe wyprawy kulturowe na Czarny Ląd. Na naszych wyprawach fotograficznych jest mentorem dla szlifujących swe umiejętności uczestników.
Kierunki: Islandia – warsztaty fotograficzne

magda pinkwart

Magdalena Pinkwart
Dziennikarka, autorka przewodników turystycznych i książek dla dzieci. Laureatka Nagrody Magellana. Magdalena jest licencjonowaną przewodniczką i pilotką wycieczek, prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy turystycznych im. Olgierda Budrewicza. A także ekspertem w prasie, radiu i TV w dziedzinie turystyki. Współzałożycielka biura wypraw LUNDI Travel. Kocha kraje nordyckie i nietypowe kierunki podróży. Planuje wyprawy i dba o logistykę oraz bezpieczny przebieg naszych wyjazdów.
Kierunki: Islandia, Wyspy Owcze 

Przewiń na górę