liverpool wycieczka śladami the beatles

Liverpool – wycieczka śladami Beatlesów

Poznaj fascynujące, wielokulturowe miasto podczas jednodniowego programu Liverpool wycieczka śladami Beatlesów. Odwiedź historyczne zabytki i odkryj legendę najsłynniejszego zespołu świata. Zobacz, gdzie John Lennon i Paul McCartney chodzili do szkoły i poznaj klub muzyczny, w którym rozpoczęła się legenda The Beatles. Odkryj miejsca ukryte przed turystami, takie jak ulubiony pub Lennona, który odwiedzał, zanim stał się sławny i w którym zawsze zamawiał Black Velvet. Co to takiego? Wybierz się na wycieczkę z nami i poznaj mnóstwo anegdot o najsłynniejszym zespole wszech czasów.

Przewodnik po Liverpoolu pokaże Wam najważniejsze miejsca związane z historią tego wielowiekowego portu. Podczas zwiedzania miasta legendarnych Beatelsów odkryjemy Waterfront – jeden z najpiękniejszych w Wielkiej Brytanii – z wpisanym na listę UNESCO Albert Dock. Zobaczymy Pier Head z zabytkowymi budynkami, jak słynny Liver Building czy historyczną siedzibę kompanii do której należał Titanic. Obejrzymy pomnik The Beatles i największe w UK centrum handlowe w unikatowej zabudowie – Liverpool One. Przespacerujemy się reprezentacyjną Church Street i odwiedzimy najstarsze w Europie China Town z największą Chińską Bramą na wschód od Szanghaju. Zobaczymy jedną z największych katedr na świecie i pójdziemy na spacer do legendarnego Cavern Quarter – miejsca, gdzie zaczęła się historia The Beatles.

Dla chętnych możliwość zorganizowania wizyty w legendarnym Cavern Club gdzie zaczęła się kariera Czwórki z Liverpoolu, rejs statkiem po rzece Mersey, możliwość zakupów w Liverpool ONE i w sklepie z pamiątkami Beatlesów lub wizyta w Muzeum The Beatles.

Liverpool – wycieczka śladami Beatlesów – £350/grupa (do 8 osób), czas: ok 4-5 godzin
W cenie:
– transfer z hotelu lub lotniska Johna Lennona w Liverpoolu
– zwiedzanie miasta szlakiem Beatlesów z przewodnikiem – autorem National Geographic
– przejazd Beatlebusem – minibusem z muzyką The Beatles
– drink – ulubiony koktajl Johna Lennona
– kawa, herbata, przekąski

Zarezerwuj termin: info@lunditravel.com lub +44 7 448 999 884

Przeczytaj więcej o szlaku The Beatles w Liverpoolu.

Przewiń na górę