islandia hotele

Hotele i apartamenty – Islandia i Wyspy Owcze

Islandia – hotele i apartamenty na całej wyspie. W LUNDI HOTELS rezerwujemy dla ciebie sprawdzone hotele i apartamenty na Islandii i Wyspach Owczych.

Sami dużo podróżujemy z naszymi dziećmi i wiemy, jak ważne jest przyjazne miejsce w podróży. Po przyjeździe do hotelu mówimy naszym dzieciom “dzisiaj nasz dom jest tutaj”. Traktujemy hotel jako nasze rodzinne miejsce, czasem na dobę, czasem na dłużej. Chcemy czuć się bezpiecznie i jak u siebie. Dlatego wybieramy miejsca przyjazne, z których będziemy mieć dobre wspomnienia. A przy tym patrzymy na stosunek jakości do ceny.

Podczas organizowanych przez nas wyjazdów stosujemy tę samą zasadę, jak dla naszej rodziny. Szukamy hoteli przyjaznych, komfortowych, z których będziemy mieć dobre wspomnienia. Mamy sprawdzoną bazę hoteli i obiektów, z którymi współpracujemy w krajach nordyckich. Z niektórymi właścicielami znamy się od lat, jak z Olafurem w Fiordach Wschodnich, który zawsze serdecznie wita naszych gości przed swoim pensjonatem. Albo z Sabiną, która na Wyspach Owczych stworzyła Fjordcottage – “Polski Przystanek na Wyspach Owczych” – miejsce pełne ciepła i serdeczności, gdzie poczujecie się jak na wakacjach u dobrych przyjaciół.

W zależności od standardu wyprawy (CLASSIC, PREMIUM lub SELF DRIVE) nocujemy w skandynawskich apartamentach, klimatycznych pensjonatach, luksusowych hotelach, hostelach. Nawet jeśli nie wybierasz się z nami na wyprawę, ale szukasz sprawdzonego hotelu lub pensjonatu na Islandii i Wyspach Owczych w LUNDI HOTELS znajdziemy dla ciebie i zarezerwujemy hotele, pensjonaty albo prywatne kwatery u naszych partnerów.

Dla podróżujących z nami gości zawsze wyszukujemy komfortowe miejsca z charakterem, wpisujące się w kulturę nordycką. Te miejsca tworzą niepowtarzalny klimat i pozwalają znaleźć bezpieczny, przyjazny dom z dala od własnego domu.

Oto niektóre z hoteli i apartamentów, w jakich mieszkamy podczas naszych wypraw:

wyspy owcze hotele
islandia hotele
hotele islandia
islandia hotele
hotele islandia
islandia hotele
hotele islandia
fjordcottage wyspy owcze
islandia hotel
Przewiń na górę